Meist

Recovery Companion on tugisüsteem, mis läbi koostöö vähihaigeid toetavate ühingutega, vähihaiglatega ja teiste terviseorganisatisoonidega, loob platvormi, mis keskendub psühhosotsiaalse toe ja informatiooni kättesaadavusele ja ligipääsetavusele kõigile abivajajatele.

Meie missioon

Arendada platvorm, et anda teadmist ja tuge olles informatiivne ja aus. Loome turvalise keskkonnna, kus inimesed saavad oma kogemust jagada ja leida teisi samas olukorras.

Meie plaan

Teha koostööd terviseorganisatsioonidega, et luua mitmekülgne platvorm neile, kes seisavad silmitsi vähidiagnoosiga.

Meie visioon

Tuua inimlikkust tervishoidu. Me motiveerime vähiga võitlejaid üle maailma läbi teadmiste ja suhtlusvõrgusiku, et paremini navigeerida oma kohalikku tervishoiusüsteemi.

Rakendus

Kui oled huvitatud koostööst, võta meiega ühendust!

info@recovcompanion.com

Saada e-kiri

Koostööpartnerid

Meie nõunik

Revo Türk

Olen Revo, 36 aastane, 2 lapse isa ja hetkel taastuv vähiravi patsient. Olen selle raske haiguse üle elanud ja tean täpselt mida tähendab elu vähiga. Kuidas hakkama saada ja olla psühholoogiliselt tugev. See platvorm saab tulevikus suureks abiks vähihaigetele patsientidele. Annan enda poolt suurima toetuse ja nõuanded, et see oleks võimalikult informatiivne ja aus infoallikas. Iga toetus on suureks abiks, vähipatsienti peab toetama mentaalselt ja vaimselt. Me töötame selle nimel et meie loodav platvorm ka seda oleks. Vestluspartner ja suhtlemine teise samas seisus patsiendiga on oluline. Usk, lootus ja tahe terveks saada on põhiline ja on edasiviiv jõud. Positiivne mõttelaad ja tahe midagi elus ära teha innustab mind. Just seda ma siia keskkonda panustama ka hakkan. Olgem terved.

Inimesed

Byron Sowerby

Chief Executive Officer

Olga Vovk

Chief legal and technical officer

Eric Jackson

 Chief business development officer

Anu Udras

 Chief marketer